(067) 500-29-53

Відгуки

Відеовідгук Наталії про інструктора Герасименка Ігоря

“Ігореві Олександровичу дано Богом навчити нас, жінок, керувати автомобілем краще, ніж водять багато чоловіків. Я не пошкодувала, що прийшла до школи “Віртуоз”, а тепер і мій син навчається в Ігоря Олександровича. Я раджу всім, хто хоче добре навчитися водити машину з безпекою для свого життя, із задоволенням для душі, щоб Вам слідом не тикали пальцями, не крутили біля скроні, будь ласка, звертайтеся до школи “Віртуоз”. Я впевнена, що через 2 тижні Ви поїдете самі і завжди будете задоволені……”

Відеовідгук Хакірової Олени

«...За рекомендацією подруги я прийшла до Ігоря Олександровича і не на мить не пошкодувала. Дуже цікаве подання інформації, дуже креативно все. Мені сподобалося..."

Відеовідгук Тетяни

"Прийшла до вас з автошколи, де відучилася курс, все здала, все молодець, права отримала, водити не вожу..."

Тестове заняття, Кирило, "Віртуоз"

"...Мої враження про пробний урок насправді дуже класні... Паркування далося дуже легко...все дуже просто, класно, круто! Я думаю, що ми з Вами навчатимемося."

Відеовідгук Діброва Максима

"Слалом заднім ходом - 15 хвилин."

Відеовідгук Дмитра

«...Чесно скажу, чекав, що буде добре, але не очікував, що все буде настільки добре!...»

Відгук про автошколу "Віртуоз" учениці Рівки (Ізраїль)
Відгук з Ізраїлю

 Часто зустрічаємо колишніх учнів, які тепер уже наші добрі друзі! Колишня учня Рівка (Ізраїль) про автошколу «Віртуоз».

Відгук про автошколу "Віртуоз", Ілель з Ізраїлю
Відгук з Ізраїлю

 «Доброго дня, мене звуть Ілель Мантек, я з Ізраїлю. Я проходила водіння з чудовим інструктором Ігорем Олександровичем, який… взявся за мене, і навчив мене їздити за два тижні… В автошколі «Віртуоз» випускають безпечних, професійних водіїв, які можуть зберігати життя на дорозі і собі, і пасажирам та іншим людям…»

Урок в автошколі «Віртуоз» із француженкою Лолою
Відгук з Франції


Мовний бар'єр не завада, якщо є бажання вчитися. Фрагмент тестового заняття в автошколі Віртуоз із іноземною ученицею, громадянкою Франції Лолою. Навчання за методом контрольних точок дає позитивні результати - «Мені сподобався метод, тому що він чіткий і зрозумілий…»

Перший самостійний виїзд. Учениця Томілла. Пакет Експерт

Відгук та враження учениці Томіли про перший самостійний виїзд до міста.

Відгук Вероніки про тестове заняття інструктор Ігор Олександрович

"Найголовніше - це довіра та контроль. Щоб це було з обох боків... Я сьогодні це на собі відчула, і контроль та довіру і з мого боку, і з боку інструктора. І мені все дуже сподобалося!"

Відгук Світлани про інструктора Ігоря Олександровича

"Дуже якісно, структуровано і продумано програма зроблена. Так що потім сідаєш за кермо, тобі не так страшно їздити і взагалі не страшно"

Відеовідгук із Німеччини Гейнц Інни про автоінструктора Юрія Булку
Відгук з Німеччини


«…Мене звуть Інна, і я зараз у Німеччині…і я скоро їду в Україну, де зустрінуся з Юрою, це автоінструктор з «Віртуоза». Я дуже задоволена першою поїздкою, яка була місяць тому у жовтні, було 4 заняття у Юри. За кілька днів ми знову зустрічаємося у Києві. Юро, дякую вам величезне, ви насправді віртуоз своєї справи!..»

Коробченко Єлизавета, комерційний директор компанії "Ейвон"
Коробченко Єлизавета, комерційний директор компанії "Ейвон"

Індивідуально розроблені методи керування автомобіля у складних екстремальних умовах – найцікавіший момент. Я стала набагато впевненіше почуватися за кермом. Вважаю, що таке тренування мають пройти 90% водіїв.

Особливу подяку висловлюю інструктору Булці Юрію Володимировичу.

Рівень терпіння, порядності та майстерності інструкторів компанії "Віртуоз" - вище за всякі похвали. Серйозне ставлення до роботи, професіоналізм, уміння працювати з людьми, системність, порядність...

Ви разом – чудова команда! Бажаю Вам величезних успіхів, відмінних клієнтів, задоволення від роботи, яку ви робите!

Відеовідгук Радостіної Тетяни про інструктора Булка Юрія

«Я навчалася у звичайній автошколі та страхи, невпевненість, все це залишилося. Тому я прийшла боротися зі страхами та підвищувати майстерність до школи «Віртуоз». Потрапила до чудового інструктора Юрія, який спокійно, зрозуміло пояснив усе необхідне, що мені потрібно знати ... »

1 2 3 »
С
п
е
ц

п
р
о
п
о
з
и
ц
і
я