(067) 500-29-53

Водіння для дітей

Водіння для дітей

Тренінг призначений для тих, у кого любов до автомобілів та драйву виникла раніше 18 років. Пропонується для проходження підліткам у віці не менше 12 років.

Мета тренінгу: підготувати юне покоління водіїв до усвідомлення відповідальності, в будь-якому її прояві: і за кермом автомобіля, і у ролі пішохода, навчити досягати поставленої мети в навчанні.
 
Програма дозволить дізнатися про: правильну посадку, регулювання дзеркал, переключення передач, способи початку руху і зупинки, види дистанцій, паркування і багато іншої корисної інформації.

Для проходження тренінгу необхідно надати медичну довідку про стан здоров'я (відсутність протипоказань для фізичних навантажень).

Місце занять: майданчик.

Тривалість — 1 год.

Вік від 12 до 16 років.

Перші кроки — в рамках програми ви навчитеся безпечної посадки, правильному регулюванні дзеркал, прийомам роботи за дзеркалами, сформуєте навик перемикання передач, освоїте способи початку руху і зупинки, паркування.

Інтенсив — в рамках програми ви навчитеся техніці ефективного рулювання, азам фізики автомобіля, напрацюєте базові навички розкладання траєкторії, навички міського маневрування в рамках майданчика.

Перші кроки Інтенсив
550 700 грн.

 

С
п
е
ц

п
р
о
п
о
з
и
ц
і
я